אלוף בהצללה

סוככי הצללה

סוככי הצללה אלו הסוככים הנמכרים ביותר בישראל, מדובר בסוככים בלי עמידות גבוהה במטרה להגן מפני שמש בעיקר אך גם בפני נזקי טבע אחרים כמו גשם ולחות.

סוככי הצללה זהו שם כולל לסוגי שונים של סוככי הצללה בעלי עיצובים ויעודים שונים.

סוככי הצללה ניתן לבנות מחומרים שונים כמו עץ או פלסטיק אך כיום החומר הרווח הוט מתכת ואלומניום בשל העמידות הגבוהה של חומרים אלו וכן יכולת העיבוד הגבוהה של הסגסוגות ובשל העיצוב המתכתי שלהם.

כל אלו הופכים את המתכת להיותה החומר הרווח והנפוץ ביותר בישראל ובעולם כולו עבור בניית סוככי הצללה וסגירות חורף מכל הסוגים השונים.

שימושים לסוככים

סוככי הצללה בדרך כלל נתפסים בעיני לקוחות רבים כמוצר בעל מטרה מאוד ברורה והוא הצללה מפני השמש, והדבר הזה נכון בפני עצמו.

אכן המוצר הזה עיקר מטרתו הינה הצללה מפני השמש אך זהו לא הכל.

 יש לציין שכיום אדריכלים רבים ממקומות שונים בארץ ובסגנונות עיצוב שונות משתמשים בסוגי סוככים להצללה כרכיב בעל טסקטורה בבית המקנה "אופי" לבית בדר"כ.

כל זאת על מנת לתת גוון מודרני לבית זאת בשל השימוש במתכות בסוככי הצללה, רכיב המקנה עיצוב (סוג העיצוב הינו בהתאם לבחירת הלקוח) ולא רק הצללה ותו לא.

תהליך תכנון ועיצוב סוכך

עבור כל אדם המבקש לרכוש סוכך הצללה לביתו או לגינה או לבית העסק יש לומר שצריך להתאים את סוכך ההצללה ליעוד שלו על פי המטרות השונות.

יש מי שהסוכך יהיה רוב הזמן פתוח ויש לקוחות שסוכך ההצללה שלהם יהיה רוב הזמן סגור ולכן לדוגמא יש השלכה ישירה על הסוכך עצמו.

לדוגמא במקרה הזה לקוח שיודע שהסוכך יהיה רוב הזמן גלוי לעין יש לשים דגש על עיצוב הסוכך ומי שהסוכך שלו יהיה רוב הזמן פתוח.

יש להקפיד יותר על עמידות שכן סוכך שלאורך ימים רבים פתוח מופעל עליו לחץ רב וכן ירדו עליו משקעים ויהיה חשוף משמעותית יותר לשמש – ועל כן יש לשים לב לכל המרכיבים השונים כאשר מעונינים לבחור סוכך.

זוהי רק דוגמא לרמות שימוש שונות המשפיעות על הדגשים הנכונים בבחירת סוכך ההצללה לכל לקוח.

השאירו שם וטלפון ואני נחזור אליכם