אלוף בהצללה

התקנת סוככים

התקנת סוככים

סוככים משמשים ומהווים פתרון הצללה נוח שיכול להועיל בחורף ובקיץ מפני מזג אוויר קיצוני שעלול להגיע.

יש הרבה מאוד סוגי סוככים כשלכל אחד מהם יתרונות וחסרונות שונים וחשוב לבצע התאמה מדויקת בין הצרכים שלכם לבין הסוכך שהכי מתאים.

מעבר להתאמת הסוכך חשוב להבין שעוד דבר חשוב לא פחות הוא התקנת סוגי סוככים.

התקנת סוככים וסגירות חורף חייבת להיות מבוצעת על ידי איש מקצוע מוסמך בתחום על מנת שהסוכך יעמוד איתן וחזק בפרט מול מזג אוויר קיצוני ולא חלילה יעוף או ישבר בגלל התקנה לקויה- דבר שיכול לגרום לפגיעות למי שימצא בסביבה.

כאשר מבצעים התקנת סוככים בצורה הנכונה וכמובן בהנחה שהסוכך שנקנה הוא אכן איכותי, הסוכך וההתקנה שלו יחזירו וישרתו אתכם לשנים רבות.

 

איפה ניתן להתקין סוככים

התקנת סוככים לא תופסת הרבה מקום פנוי ויכולה להתבצע כמעט בכל שטח חוץ שתרצו. ניתן להתקין סוככים בבית פרטי, בעסק, במשרד ועוד.

הסוכך יותקן על אחד מקירות המקום לדוגמא- מעל הדלת בכניסה לבית או על אחד מקירות מרפסת שמש וכדומה.

התקנת הסוככים תעשה תוך מדידת המקום בו תרצו לבצע את התקנת הסוככים וככה בעל המקצוע יכול להתאים את גודל הסוכך וצורת הסוכך המתאימה למקום.

 

עלות התקנה של סוככים

עלות התקנת סוככים מתווספת לעלות של הסוככים עצמם והיא משתנה מאוד בין סוכך לסוכך בהתאם לסוג הסוכך, לגודל המיקום בו צריך להתקין את הסוכך ולדרכי הגישה למקום זה.  

קחו בחשבון שמחיר ההתקנה של הסוככים הוא לא זול ועלות התקנה כמעט של כל סוכך תהיה למעלה מאלף ₪

אולם חשוב לזכור שהתקנת הסוכך נעשית באופן חד פעמי וכאשר ההתקנה מבוצעת בצורה טובה ו/או אם יש לכם אחריות על ההתקנה זו אכן תהיה הוצאה נקודתית מאוד וחד פעמית.

אם אתם מעוניינים להוזיל עלויות עבור התקנה של סוככים מומלץ שתבצעו בדיקה על מתקינים טובים ולאחר מכן תפנו אל המתקנים השונים בבקשה להצעת מחיר ובניהם תבחרו את ההצעה הטובה עבורכם.

חשוב מאוד לבדוק את מומחיות המתקין ולא להקל בזה ראש.

השאירו שם וטלפון ואני נחזור אליכם