אלוף בהצללה

סוכך חלון

סוכך חלון יכול להתאים להרבה מאוד מקומות, הוא מוצב מעל החלון כאשר החלון יכול להיות קטן או גדול והסוכך יעשה בהתאמה אליו.

סוכך חלון יגיע בדרך כלל בצורה מרובעת או מעט מעוגלת ויספק הגנה בעיקר בימי הקיץ החמים אולם חלקם יספקו הגנה גם מפני גשמים חזקים בחורף.

סוככי חלון יכולים להיות במגוון צבעים ועיצובים שונים תוך התאמתם למקום בו הם מותקנים.

אין צורך בתחזוקה קבועה בסוכך חלון.

בהזמנת סוככי חלון יש אפשרות להזמין סוכך חלון עם מנגנון הפעלה חשמלי או דרך הזזה ידנית או לחלופין אפשר לבחור בסוכך חלון קבוע שאינו ניתן להזזה.  

עלויות של סוככים לחלון

העלויות של סוככים לחלון ניתנות לפי גודל המקום/ החלון בו תרצו לבצע את ההתקנה של סוככים לחלון.

וכמובן שיש מגוון רחב של סוככי חלון כשלכל אחד יש מחיר שונה.

חשוב לדעת שבנוסף לעלויות עצמם של הסוככים לחלון יהיו גם עליות של התקנה הסוככים לחלון שבמקרים מסוימים עלולים להתייקר, לדוגמא- אם מסובך להגיע למקום ההתקנה של הסוכך ונדרשת היערכות מיוחדת להתקנה שלו.

אבל צריך לזכור שסוככים לחלון כאשר הם באיכות טובה ומותקנים בצורה מקצועית מחזקים למשך שנים רבות בצורה טובה ובעצם, ההוצאות של סוככי חלון הם הוצאה נקודתית לתקופה ארוכה.

  

דברים שכדאי לבצע לפני רכישת סוכך מעל לחלון

ראשית לפני רכישת גגון מעל החלון מומלץ שתעשו בדיקה קצרה על סוגי הסוככים שקיימים היום וככה תוכלו כבר להתכוון מעט על הסוג הסוכך המועדף עליכם. 

חשוב שתתמקדו בצרכים שלכם בטרם פניה לאיש מקצוע בשביל רכישת גגון מעל החלון, לדוגמא למה אתם רוצים שהוא ישרת אתכם? לקיץ? לחורף? או גם וגם? 

התשובה של זה חשובה על מנת שבעל המקצוע יוכל להתאים לכם גגון מעל החלון בצורה מדויקת.

אם יש לכם יכולת תמדדו את המקום בו נדרש גגון מעל החלון וככה תוכלו לפנות לחניות ו/או בעלי מקצוע בתחום שייתנו לכם הצעת מחיר מדויקת כמה שניתן ומתוך זה תוכלו למצוא את ההצעה המתאימה לכם.

השאירו שם וטלפון ואני נחזור אליכם