אלוף בהצללה

סככות למרפסת

סוכך למרפסת

סוכך למרפסת יכול להעניק לכם הגנה מושלמת מפני תנאי מזג אוויר קיצוניים בקיץ, כולל הגנה מפני קרינת UV והגנה גם בחורף. 

יש הרבה מאוד סוגים של סוכך למרפסת וצריך להבין קודם כל מה אתם מחפשים ורוצים ולנסות להתאים לכם סוכך בצורה הכי מדויקת שאפשר.

סוכך למרפסת מומלץ ביותר הוא סוכך שיש לו יכולת הפעלה חשמלית- דבר שמאפשר לפתוח ולסגור אותו לפי השימוש והצורך האישי שלכם

ויש כאלו סוגי סוככים למרפסת שיכולים להתחבר למנגנון הפעלה של בית חכם, אבל עדין יש מקומות שיהיה עדיף סוכך למרפסת קבוע.

 

עלויות של סוככים למרפסת

עלויות של סוככים למרפסת משתנים מאוד. יש לא מעט חברות וחנויות שמייצרות הרבה דגמים של סוככים למרפסת וקשה לתת כותרת אחת כללית לעלויות של סוככים למרפסת

אבל כן אפשר לראות שיש כמה דברים שמשפיעים באופן ישיר על מחירי סוככים למרפסת.

ראשית כמובן- גודל הסוכך הנצרך ישפיע על הסכום אותו תצטרכו לשלם. בנוסף, מנגנון הפעלה חשמלי של סוככים למרפסת יעלה יקר יותר מסוככים קבועים שאינם יכולים לזוז ממקומם.

דבר נוסף הוא סוג הסוכך, יש הרבה מאוד סוגי סוככים למרפסת כמו- סוכך זרועות, סוכך מרקיזה ועוד שהעליות שלהם שונות מאוד בין אחד לשני.  

חשוב גם לדעת שמאחר ויש ריבוי מקומות שמוכרים סוככים למרפסת, כאשר תבצעו חיפוש בין מספר חנויות שונות תוכלו למצוא מקומות זולים ויקרים יותר באופן יחסי.

 

נקודות חשובות בקניית סככות למרפסת

חשוב מאוד שתדייקו את הרצונות שלכם כמה שיותר. שימו לב לסדרי העדיפויות שלכם.

לדוגמא- כמה חשובה לכם אופצית הזזה בסככות למרפסת השונות שיש? כמה חשוב לכם המחיר בקניית סככות למרפסת? איזה סגנון של סככות למרפסת הייתם מעדיפים? האם אתם מעוניינים שהסככות למרפסת ישמשו אתכם לקיץ או לחורף או גם וגם?

ככל שתדייקו את עצמכם לפני פניה לבעל מקצוע או חנות מתאימה ככה יוכלו למצוא לכם במהירות ובקלות את הסככות למרפסת שיהיו הטובים ביותר עבורכם.

דבר נוסף, הרבה פעמים  על סככות למרפסת ניתן לקבל אחריות למסך כמה שנים על ההתקנה ועל הסככה ולכן מומלץ לברר זאת לפני הקנייה.

השאירו שם וטלפון ואני נחזור אליכם